XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 czerwca 2019

• Składam serdeczne podziękowanie całej wspólnocie parafialnej za udział i modlitewne skupienie w czasie procesji Bożego Ciała. Szczególne wyrazy wdzięczności kieruję ku wszystkim, którzy z wielką starannością  przygotowali tegoroczne ołtarze. Dziękuję służbie liturgicznej, Matkom Różańcowym, Panom od baldachimu, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiatki, służbie nagłośnieniowej i niezawodnym strażakom. Bóg zapłać!
• Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszam codziennie na godz. 18.00 do piątku włącznie na Msze św. z procesją Eucharystyczną wokół kościoła.
W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
• Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św.
• W sobotę przeżywać będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, patronów miasta Poznania. Zapraszam serdecznie na Eucharystię o godz. 10.00. Taca tego dnia przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
• Polecam lekturę prasy katolickiej, dostępny: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.

Wszystkim parafianom i gościom życzę wielu łask Bożych w nadchodzącym tygodniu

Ks. Przemysław