Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego  , 21 kwietnia 2019

Drodzy Parafianie i Goście!

RADOŚCI I POKOJU DUCHA Z OKAZJI ŚWIĄT  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO!
Żyjmy siłą Bożego Miłosierdzia, która przywraca niewinność upadłym, radość smutnym i usposabia wszystkich do zgody.

1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim za pracę i wsparcie na rzecz przygotowania świąt i liturgii Świąt Paschalnych. Bóg zapłać za Waszą serdeczną życzliwość!
2. W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych Msza św. o 8.00; 10.00; 11.30 – nie ma o 19.30.
3. Poniedziałek Wielkanocny – Msze Święte w porządku niedzielnym (8.00; 10.00; 11.30 i 19.30). Tradycyjnie tego dnia wspieramy naszymi ofiarami KUL, WT UAM oraz szkoły katolickie.
4. W piątek oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
5. Uroczystość Miłosierdzia Bożego za tydzień w niedzielę 28 kwietnia i początek Tygodnia Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
6. Bóg zapłać za składaną daninę diecezjalną.
7. Uwadze Parafian polecam lekturę prasy katolickiej. Świąteczny numer Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

Ksiądz prob. Przemysław Wieczorek