Ekipy małżeńskie Notre Dame (END)

  • Od grudnia roku 2016 zawiązała się pierwsza ekipa małżeńska, składająca się z czterech małżeństw naszej parafii: Magdalena i Wojciech Kozielczykowie, Monika i Tomasz Kwiczorowie, Iwona i Michał Łuczakowie oraz Marta i Piotr Tamborowie (wcześniej przez rok uczestniczyli w spotkaniach).
  • Ekipa spotyka się jeden raz w miesiącu w mieszkaniu kolejnej rodziny. Na spotkaniu dzielą się wydarzeniami ze swojego życia (część towarzyska), podejmują tematy związane z wiarą, życiem małżeńskim i rodzinnym według określonego programu. Wspólna rozmowa i modlitwa jest ich wsparciem.
  • Kapłan uczestniczy w spotkaniach, jest głosem doradczym.

Zachęcamy i zapraszamy małżeństwa. Dołączcie do nas!

Planowana jest niedziela informacyjna na 7 maja br. na każdej Mszy św., następnie za tydzień w niedzielę 14 maja br. po Mszy o 11.30 spotkanie dla małżeństw, które są zainteresowane bliższymi informacjami na temat END (zapewniamy opiekę nad dziećmi).